Buy books with delivery - on-line store AudioBooks.ua
Phone:
+38 (044) 331-67-10 +38 (050) 331-67-10
CARTCONFIRM ORDER
item(s):: 0 (0 pcs.)
total: 0.00 UAH
When you purchase goods at 1000 UAH. and more - delivery is FREE!
Delivery in Kyiv from 1000 UAH. Nova poshta and Ukrposhta to Ukraine from 1000 UAH - provided payment order for the account or card.
Hours of operation hours
Call-center
Пн-Чт
Пт
Сб


Delivery
Mon-Fri
Pickup from the office
Mon-Fri
Книги

Айн Рэнд

Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність

164.31 UAH
142.95 UAH142.95 UAH
Product type:
Product code:
The book
171174
The book "Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність" - Айн Рэнд
-13%
Author:
ISBN:978-617-7279-06-7
Number of pages:454
Year of publication:
Format:60х90/16
Publisher:
Binding:м'яка обкладинка з клапанами
Language:
Paper:офсетний білий
Рейтинг
Discuss this product(0 post(s))
Instock:there are enough in our stock
there are many on the remote storage
If you are interested this product more than five copies - please specify their availability in our stock, please call: (044) 331-67-10 or email: info@audiobooks.ua
Categories:
Weight:0.450 kg.
 
The term of reference to a delivery service:Курьером по Киеву - friday, 29 September 2023
Новой Почтой - monday, 02 October 2023
УкрПочтой по Украине - monday, 09 October 2023
Курьером по Украине - monday, 02 October 2023

The book "Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність" — Айн Рэнд

Про книгу Атлант розправив плечі

«Атлант розправив плечі» – magnus opus Айн Ренд, який авторка писала впродовж 12 років, став її найгучнішим бестселером, одним із найвпливовіших художніх творів світової літератури. Згідно з даними опитування Бібліотеки Конгресу США, це друга після Біблії книга, яка змінила життя американських читачів. Три частини трилогії названі відповідно до основних законів логіки: «Несуперечність», «Або-або, «А є А». У першій частині авторка знайомить читачів із головною героїнею Даґні Таґґарт, яка керує найбільшою в країні залізницею і прагне впровадити нові технології, щоб зробити свою бізнес-імперію ще сильнішою. У цьому їй допомагає Генк Ріарден – король металургії, а ще нафтовий монополіст Елліс Ваятт, що перетворює Богом забуту землю на промисловий рай. У їхніх руках — наймогутніші корпорації, що від них залежить доля країни. Вони — сучасні атланти. Їхня релігія — економіка, їхня відповідальність — тягар усього світу. Колись вони мріяли змінити життя суспільства, а тепер їм доводиться чути, що вся їхня праця лише помножує несправедливість. Що всім людям потрібні однакові права і можливості. Спершу атланти лише знизували плечима. Але настане той день, коли їм остаточно набридне тримати цей світ на своїх плечах…

Для кого книга

Для власників бізнесу, менеджерів і всіх вибагливих читачів.

Перчинка книги

«Атлант» Ренд не має чітких часових меж, ніби стоїть поза часом, як і події, які розгортаються на сторінках цієї книжки: реалізм переплітається з містикою та науковою фантастикою, утопія з антиутопією, гротеск із романтизмом, філософія з політекономією. Бурхливі дискусії й обговорення фундаментальної трилогії, великої «політичної притчі» тривають від 1957 року, з дня першого видання, на ній виросли три покоління американців, мільйони «атлантів» розлетілися по всьому світу…

Про автора

Айн Ренд – (англ. Ayn Rend; Аліса Розенбаум, 1905-1982) – американська письменниця російського походження, філософ, яка створила філософську систему об'єктивізму. Почала писати сценарії з восьми років, а пригодницьку прозу – з десяти. Емігрувала в Америку у 1926 році, де працювала помічницею режисера в Голівуді, потім переїхала до Нью-Йорка, щоб присвятити себе філософії і літературній творчості. Справжня слава до Ренд прийшла після написання антиутопії «Гімн» (1938), водночас на ім'я авторки працювала кіноіндустрія: твори Ренд екранізували в Штатах, в Італії… Амбіції дівчини, яка прагнула підкорити «фабрику мрій» не обмежувалися кіномистецтвом, талант Ренд мав стати «втіленням слави і величі всього світу».

Цитати з книги «Атлант розправи плечі»
– Який тип людей наймерзенніший?
– Люди без мети.

***
– Давно доведено, що один бізнес залежить від реш¬ти, – виголосив Оррен Бойл. – Тому всі мають розділяти тя¬гар одне одного.
– Чистісінька правда, – підтакнув Веслі Мауч, але на нього, як завжди, ніхто не зважив.
– Моя мета, – провадив Бойл, – зберегти вільну економі¬ку, яка, на думку багатьох, зазнає зараз випробувань. І якщо вона не доведе своєї соціальної цінності та не виконає зо¬бов’язань перед суспільством, люди її не підтримають. А без підтримки народу вона не виживе, навіть не сумнівайтеся.
Оррен Бойл виник нізвідки п’ять років тому, і відтоді його ім’я не сходило з обкладинок усіх журналів країни. Він почав із власного стотисячного капіталу та двохсот міль¬йонів доларів державної позики. Тепер він керує величез¬ним концерном, який поглинув багато менших компаній. Це доводить, як він любив казати, що особистий хист досі має шанси на успіх у світі.
– Єдине виправдання приватної власності, – казав Ор¬рен Бойл, – це служіння суспільним інтересам.


CommentsAdd comment
no posts on this product
To add a comment you must log in.
Что внутри?