Купить книги в книжном магазине. Интернет-магазин книг AudioBooks.ua
Телефон:
+38 (044) 331-67-10 +38 (097) 975-52-23
КОРЗИНАОформить заказ
товаров: 0 (0 экз.)
итого: 0.00 грн
При заказе на сумму 1000 грн. и более доставка за наш счет!
Курьером по Киеву от 1000 грн. Новой Почтой и Укрпочтой по Украине от 1000 грн - при условии предоплаты заказа на расчетный счет или карточку.
Часы работы
Call-центр
Пн-Чт
Пт
Сб


Доставка товаров
Пн-Пт
Самовывоз из офиса
Пн-Пт
Книги

Annie Monnerie-Goarin

Metro Saint-Michel 2 Guide pedagogique

588.95 грн588.95 грн
Тип:
Код:
книга
94930
книга "Metro Saint-Michel 2 Guide pedagogique" - Annie Monnerie-Goarin
ISBN:9782090352658
Автор:
Обложка:мягкая
Издательство:
Язык:
Рейтинг
Обсудить этот продукт(0 мнений)
Наличие на складе:
в достаточном количестве на удаленном складе
Если Вас интересует данный товар в колличестве более пяти экземпляров - уточните, пожалуйста, их наличие у нас на складе по телефонам: (097) 975-52-23, (044) 331-67-10 или email: info@audiobooks.ua
Категории:
Вес:0.380 кг.
 
Срок передачи в службу доставки:Курьером по Киеву - вторник, 14 Июля 2020
Новой Почтой - вторник, 14 Июля 2020
УкрПочтой по Украине - понедельник, 20 Июля 2020
Курьером по Украине - вторник, 14 Июля 2020

книга "Metro Saint-Michel 2 Guide pedagogique" — Annie Monnerie-Goarin

Metro Saint-Michel – це практичний і довершений підручник, що адаптується до різних методів навчання. Він має конкретні цілі – навчити подорожувати, жити, вчитися та працювати французькою мовою. - Старші підлітки та дорослі - Від початкового до середнього рівня, А1-В1 - 2 рівня - 120/150 годин на рівень - Книга для учня, робочий зошит + аудіо диск, книга для вчителя, аудіо диски для роботи в класі. Цілі • Metro Saint-Michel дозволяє збалансовано опрацьовувати різні види мовленнєвої діяльності. • Metro Saint-Michel забезпечує оптимальне дозування у навчальному процесі практики мовлення та країнознавчих елементів. • Metro Saint-Michel пропонує довершений навчальний процес, який має на меті опанування лексики, граматики, орфографії та фонетики. Це, в свою чергу, робить можливим виконання конкретних комунікативних задач. • Metro Saint-Michel точно дотримується Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (ЗЄР). «Плюси» підручника • Надзвичайно гнучкий у використанні. • Матеріал підручника підходить як для досвідченого вчителя, так і для початківця. • Аудіо диск до робочого зошита, що містить записи для розвитку навичок аудіювання та тренування вимови. • Сторінки для творчих письмових робіт: написання сценаріїв, віршів, пісень, електронних листів, тощо. • Висока якість аудіо записів, зокрема пісень. Курс має 2 рівні, розрахований на 50-80 навчальних годин. Підручники зроблені в формі цікавих, розкішно ілюстрованих казок. Кожна казка має свою тематику: рівень 1 -кольори, музичні інструменти, їжа; рівень 2 - знайомство з новими героями у різних життєвих ситуаціях. Робочий зошит складається з завдань на: прослуховування, пошук, відкриття, розфарбовування та виготовлення саморобок. Ознайомлення одночасно з друкованим і прописним письмом в зошиті для письма. Детальна книга для вчителя, що дозволяє проводити цікаві та ефективні уроки. Книга містить картинки з предметами, що вивчаються на кожному уроці, які можна копіювати та розмальовувати, а також опис різноманітних ігор, що дозволять вчителю зацікавити кожну дитину.

Metro Saint-Michel 2 Guide pedagogique.
Metro Saint Michel 2 est une methode pratique et tres complete qui s'adapte aux differents modes d'enseignement et d'apprentissage. Ce livre du professeur a pour objectif d'aider l'enseignant a preparer ses cours des la premiere heure de francais. Il presente les principes de la methode et indique l'esprit dans lequel l'enseignement peut-etre oriente.

Key features:

  • Metro Saint-Michel 2.
  • Manuel de francais.
  • La grammaire de la langue francaise.
Обратите внимание на:
КомментарииДобавить комментарий
нет сообщений на этот товар
Для добавления комментария Вам необходимо залогиниться на сайте.