Купити книги в книжковому магазині. Інтернет-магазин книг AudioBooks.ua
Телефон:
+38 (044) 331-67-10 +38 (050) 331-67-10
КОШИКОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
ТОВАРIВ: 0 (0 екз.)
загальна: 0.00 грн
При купівлі товару на суму 1000 грн. і більше доставка БЕЗКОШТОВНО!
Кур*єром по Києву від 1000 грн. Новою Поштою і Укрпоштою по Україні від 1000 грн - за умови передоплати замовлення на розрахунковий рахунок або картку.
Години роботи
Call-центр
Пн-Чт
Пт
Сб


Доставка товарів
Пн-Пт
Самовивіз в офісі
Пн-Пт
Книги

Annie Monnerie-Goarin

Metro Saint-Michel 2 CD audio pour la classe

1396.95 грн1396.95 грн
Тип товару:
Код товару:
AudioCD
94929
AudioCD "Metro Saint-Michel 2 CD audio pour la classe" - Annie Monnerie-Goarin
ISBN:9782090325416
Автор:
Видавництво:
Мова:
Рейтинг
Обговорити цей продукт(0 думок)
На складi:
є достатньо на віддаленому складі
Якщо Вас цікавить даний товар у кількості більше п
Категорії:
Вага:0.160 кг.
 
Термін передачі в службу доставки:Курьером по Киеву - вівторок, 24 Листопада 2020
Новой Почтой - п‘ятниця, 27 Листопада 2020
УкрПочтой по Украине - п‘ятниця, 04 Грудня 2020
Курьером по Украине - п‘ятниця, 27 Листопада 2020
Экспресс по Киеву - вівторок, 24 Листопада 2020
Самовывоз со склада - вівторок, 24 Листопада 2020
УкрПочтой за рубеж - п‘ятниця, 27 Листопада 2020

AudioCD "Metro Saint-Michel 2 CD audio pour la classe" — Annie Monnerie-Goarin

Metro Saint-Michel – це практичний і довершений підручник, що адаптується до різних методів навчання. Він має конкретні цілі – навчити подорожувати, жити, вчитися та працювати французькою мовою. - Старші підлітки та дорослі - Від початкового до середнього рівня, А1-В1 - 2 рівня - 120/150 годин на рівень - Книга для учня, робочий зошит + аудіо диск, книга для вчителя, аудіо диски для роботи в класі. Цілі • Metro Saint-Michel дозволяє збалансовано опрацьовувати різні види мовленнєвої діяльності. • Metro Saint-Michel забезпечує оптимальне дозування у навчальному процесі практики мовлення та країнознавчих елементів. • Metro Saint-Michel пропонує довершений навчальний процес, який має на меті опанування лексики, граматики, орфографії та фонетики. Це, в свою чергу, робить можливим виконання конкретних комунікативних задач. • Metro Saint-Michel точно дотримується Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (ЗЄР). «Плюси» підручника • Надзвичайно гнучкий у використанні. • Матеріал підручника підходить як для досвідченого вчителя, так і для початківця. • Аудіо диск до робочого зошита, що містить записи для розвитку навичок аудіювання та тренування вимови. • Сторінки для творчих письмових робіт: написання сценаріїв, віршів, пісень, електронних листів, тощо. • Висока якість аудіо записів, зокрема пісень. Курс має 2 рівні, розрахований на 50-80 навчальних годин. Підручники зроблені в формі цікавих, розкішно ілюстрованих казок. Кожна казка має свою тематику: рівень 1 -кольори, музичні інструменти, їжа; рівень 2 - знайомство з новими героями у різних життєвих ситуаціях. Робочий зошит складається з завдань на: прослуховування, пошук, відкриття, розфарбовування та виготовлення саморобок. Ознайомлення одночасно з друкованим і прописним письмом в зошиті для письма. Детальна книга для вчителя, що дозволяє проводити цікаві та ефективні уроки. Книга містить картинки з предметами, що вивчаються на кожному уроці, які можна копіювати та розмальовувати, а також опис різноманітних ігор, що дозволять вчителю зацікавити кожну дитину.

Metro Saint-Michel 2 CD audio pour la classe.
Metro Saint Michel 2 est une methode pratique et tres complete qui s'adapte aux differents modes d'enseignement et d'apprentissage. Ses objectifs sont concrets pour apprendre a voyager, a vivre, a etudier et travailler en francais. Metro Saint Michel 2 permet de travailler les competences de l'oral et de l'ecrit de maniere equilibree. Les CD audio contiennent les supports sonores pour les activites de comprehension orale et la phonetique.

Key features:

  • Metro Saint-Michel 2.
  • Manuel de francais.
  • La grammaire de la langue francaise.
Зверніть увагу на:
КоментаріДодати коментар
немає обговорення для цього товару
Для додавання коментарів Вам необхідно залогуватися на сайті.