Купити книги в книжковому магазині. Інтернет-магазин книг AudioBooks.ua
Телефон:
+38 (044) 331-67-10 +38 (050) 331-67-10
КОШИКОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
ТОВАРIВ: 0 (0 екз.)
загальна: 0.00 грн
При купівлі товару на суму 1000 грн. і більше доставка БЕЗКОШТОВНО!
Кур*єром по Києву від 1000 грн. Новою Поштою і Укрпоштою по Україні від 1000 грн - за умови передоплати замовлення на розрахунковий рахунок або картку.
Години роботи
Call-центр
Пн-Чт
Пт
Сб


Доставка товарів
Пн-Пт
Самовивіз в офісі
Пн-Пт
Книги

Йоахим Беккер

Pluspunkte Beruf: Deutsch am Arbeitsplatz Kursbuch und Ubungsbuch (учебник и рабочая тетрадь)

741.95 грн741.95 грн
Тип товару:
Код товару:
книга + диск
160084
книга + диск "Pluspunkte Beruf: Deutsch am Arbeitsplatz Kursbuch und Ubungsbuch (учебник и рабочая тетрадь)" - Йоахим Беккер
EAN13:9783060203765
ISBN:9783060203765
Автор:
Кількість сторінок:96
Рік видання:
Тираж:5000
Видавництво:
Обкладинка:мягкий
Мова:
Рейтинг
Обговорити цей продукт(0 думок)
На складi:
є достатньо на віддаленому складі
Якщо Вас цікавить даний товар у кількості більше п
Вага:0.555 кг.
 
Термін передачі в службу доставки:Курьером по Киеву - вівторок, 25 Червня 2024
Новой Почтой - вівторок, 25 Червня 2024
УкрПочтой по Украине - понеділок, 01 Липня 2024
Курьером по Украине - вівторок, 25 Червня 2024

книга + диск "Pluspunkte Beruf: Deutsch am Arbeitsplatz Kursbuch und Ubungsbuch (учебник и рабочая тетрадь)" — Йоахим Беккер

Учебник и рабочая тетрадь к учебнику к учебнику Pluspunkte Beruf: Deutsch am Arbeitsplatz Kursbuch und Ubungsbuch для работы в классе с письменными упражнениями и диском для дополнительной работы на компьютере. Новий сучасний підручник із серії Pluspunkte Beruf Deutsch am Arbeitsplatz буде справжнім подарунком для тих, хто хоче не лише отримати знання актуальної ділової лексики, а й удосконалити навички спілкування в різноманітних бізнес-сферах і покращити  знання німецької мови. Підручник з інтегрованим зошитом розрахований на 120-150 годин аудиторної роботи та охоплює 18 важливих тем в різних галузях професійного життя. В кожній з тем розглядається певна ситуація, розгортається практичний сценарій  ділового спілкування, наприклад, на співбесіді, при отриманні відшкодування в страховій компанії, під час укладання договору або виконанні замовлення клієнта тощо.

Крім комунікативних завдань безпосередньо в основній темі, після кожного уроку пропонуються завдання для відпрацювання лексичних та граматичних структур. Аутентичні аудіоматеріали на дисках, які додаються до підручника, допомагають отримати  актуальну та практичну інформацію про ділове життя в сучасній Німеччині. В додатках, в кінці підручника, пропонується словничок  з можливістю внесення перекладу нових слів та виразів, граматичний довідник та зміст аудіотекстів.

Підручник  відповідає рівню А2/В1+ загальноєвропейських мовних рамок, що дозволяє використовувати підручник не тільки в спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, коледжах, а й на мовних курсах.


    This book prepares learners linguistically for the everyday working world, training them in conversations in the workplace and in simple written communication, with many activities designed for partner and group work. Training for job applications and information about looking for a job are also included.

    Зверніть увагу на:
    КоментаріДодати коментар
    немає обговорення для цього товару
    Для додавання коментарів Вам необхідно залогуватися на сайті.