Купити книги в книжковому магазині. Інтернет-магазин книг AudioBooks.ua
Телефон:
+38 (044) 331-67-10 +38 (050) 331-67-10
КОШИКОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
ТОВАРIВ: 0 (0 екз.)
загальна: 0.00 грн
При купівлі товару на суму 1000 грн. і більше доставка БЕЗКОШТОВНО!
Кур*єром по Києву від 1000 грн. Новою Поштою і Укрпоштою по Україні від 1000 грн - за умови передоплати замовлення на розрахунковий рахунок або картку.
Години роботи
Call-центр
Пн-Чт
Пт
Сб


Доставка товарів
Пн-Пт
Самовивіз в офісі
Пн-Пт
Гарантія 30 дней, Політика поверненнь

Заміна або повернення товару належної якості в магазині AudioBooks.ua


Згідно з Законом України "Про захист прав споживачів" N 1023-XII від 12.05.1991 (в діючій редакції, з урахуванням змін, внесених Законом України N 2741-VI від 02.12.2010 р.) обміну підлягає товар належної якості, якщо він не використовувався за призначенням і якщо збережено його товарний вигляд (диск повинен бути в запаяній оригінальної целофановій обгортці), разом з товаром повинен бути чек на покупку або бланк замовлення. Друковані книжки обміну та поверненню не підлягаються, тому велике прохання перевіряти товар, коли його доставили Вам.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, покупець має право поступити згідно з одним із запропонованих нижче варіантів:

  • 1. придбати будь-який інший товар з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості;
  • 2. розірвати договір і отримати гроші у розмірі вартості повернутого товару;
  • 3. обміняти товар на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару у продаж.

При поверненні товару розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Інтернет-магазин Audiobooks.ua розглядає заяву покупця про повернення і протягом 5 днів з моменту подачі здійснює повернення грошей або дає мотивовану відмову, у разі якщо повернення неможливий.

Якщо товар був придбаний з доставкою, то при поверненні товару вартість доставки не повертається.

Заміна або повернення товару неналежної якості (заводський брак)

Покупець має право обміняти неякісний товар на аналогічний. Покупець має право обміняти товар неналежної якості протягом 30 днів , не враховуючи дня купівлі. Обміну підлягає товар, якщо має місце заводський брак, при наявності чека. Товар, який прийшов в непридатність в результаті його некоректного використання обміну і поверненню не підлягає.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, покупець має право вступити згідно з одним із запропонованих нижче варіантів:

  • 1. придбати будь-який інший товар з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості;
  • 2. розірвати договір і отримати гроші у розмірі вартості повернутого товару;
  • 3. обміняти товар на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару у продаж.

При поверненні товару розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Інтернет-магазин AudioBooks.ua розглядає заяву покупця про повернення і протягом 7 днів з моменту подачі здійснює повернення грошей або дає мотивовану відмову, у разі якщо повернення неможливий.

Повернення/обмін бракованого товару проводиться за адресою: м. Київ, проспект Московський, 6, територія ЗАТ "Промзв'язок", з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 за попередньою домовленістю з менеджером магазину про Ваш приїзд.