Купити книги в книжковому магазині. Інтернет-магазин книг AudioBooks.ua
Телефон:
+38 (044) 331-67-10 +38 (050) 331-67-10
КОШИКОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
ТОВАРIВ: 0 (0 екз.)
загальна: 0.00 грн
При купівлі товару на суму 1000 грн. і більше доставка БЕЗКОШТОВНО!
Кур*єром по Києву від 1000 грн. Новою Поштою і Укрпоштою по Україні від 1000 грн - за умови передоплати замовлення на розрахунковий рахунок або картку.
Години роботи
Call-центр
Пн-Чт
Пт
Сб


Доставка товарів
Пн-Пт
Самовивіз в офісі
Пн-Пт
Знижки

У магазині AudioBooks.ua діє накопичувальна система знижок для постійних покупців. Загальна вартість придбаних Вами товарів, починаючи з найпершої покупки, підсумовується. При цьому не враховується вартість доставки і сума анульованих замовлень.

Увага викладачам, батькам і учням! Ви можете скористатися знижкою на колективну закупівлю навчальної літератури у нашому магазині. Знижка починається з 3% і можлива при купівлі більше 10 комплектів учбової літератури. За подробицями звертайтесь за телефонами: (050) 1336651, (063) 2422704, (067) 7182112 - Антон.

Для того щоб почати користуватися накопичувальною системою знижок, Вам потрібно всього лише зареєструватися у нас на сайті і зробити покупки на загальну суму більше 500 грн. (без урахування вартості доставки).

Приклад:
Ви зареєструвалися у нас в магазині і зробили своє перше замовлення на 150 грн. (з яких 20 грн. вартість доставки). Після того, як ми отримуємо повідомлення від відділу доставки, що замовлення вручено адресату і оплачене – йому присвоюється статус «доставлено» і на Ваш баланс «капає» сума замовлення БЕЗ урахування доставки, тобто 130 грн.
Коли Ви зробите друге замовлення на 450 грн. (без урахування вартості доставки) і ми поставимо замовленню статус «доставлено» - Ви отримаєте +450 грн. на Ваш баланс. Разом сума на Вашому балансі складе 580 грн. та система інтернет-магазина автоматично активує Вам знижку 3%. Далі в такому ж дусі.
Ви, також, можете замовляти через свій логін / пароль товари друзям, знайомим і родичам, тим самим збільшуючи відсоток знижки.
Важливо! При оформленні замовлення Вам потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО ввести Ваші реєстраційні дані (логін / пароль), тому що наша система, на жаль, ще не вміє розпізнавати всіх наших клієнтів в обличчя :)

Знижки, які Ви отримуєте набравши певну суму на балансі:

  • 3% - якщо загальна сума ваших покупок більша за 500 гривень;
  • 5% - якщо загальна сума ваших покупок більша за 2000 гривень;
  • 7% - якщо загальна сума ваших покупок більша за 7500 гривень;
  • 10% - якщо загальна сума ваших покупок більша за 15000 гривень.

Якщо Ви хочете скористатися цією можливістю, зареєструйтесь, будь ласка, на сайті, і робіть покупки тільки після того , як пройшли авторизацію (ввели логін / пароль).

Якщо Ви робите замовлення по телефону, наш менеджер може ввести Ваші дані і зареєструвати Вас в телефонному режимі. При цьому уточніть, будь ласка, у менеджера, що брав замовлення Ваш логін / пароль. За бажання, Ви зможете особисто змінити виданий Вам логін / пароль у нас на сайті в он-лайн режимі.