Купити книги в книжковому магазині. Інтернет-магазин книг AudioBooks.ua
Телефон:
+38 (044) 331-67-10 +38 (050) 331-67-10
КОШИКОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
ТОВАРIВ: 0 (0 екз.)
загальна: 0.00 грн
При купівлі товару на суму 1000 грн. і більше доставка БЕЗКОШТОВНО!
Кур*єром по Києву від 1000 грн. Новою Поштою і Укрпоштою по Україні від 1000 грн - за умови передоплати замовлення на розрахунковий рахунок або картку.
Години роботи
Call-центр
Пн-Чт
Пт
Сб


Доставка товарів
Пн-Пт
Самовивіз в офісі
Пн-Пт
Книги

Надежда Филипповна Басай

Раrallelen 5. Lehrbuch mit Audio-CD. Підручник для 5 класу ЗНЗ (1 рік навчання, 2 іноземна мова) (учебник)

199.95 грн199.95 грн
Тип товару:
Код товару:
книга + диск
151135
книга + диск "Раrallelen 5. Lehrbuch mit Audio-CD.  Підручник для 5 класу ЗНЗ (1 рік навчання, 2 іноземна мова) (учебник)" - Надежда Филипповна Басай
EAN13:9786177074075
ISBN:9786177074075
Автор:
Рік видання:
Видавництво:
Обкладинка:мягкий
Мова:
Рейтинг
Обговорити цей продукт(0 думок)
На складi:
є достатньо на віддаленому складі
Якщо Вас цікавить даний товар у кількості більше п
Категорії:
Вага:0.448 кг.
 
Термін передачі в службу доставки:Курьером по Киеву - понеділок, 22 Липня 2024
Новой Почтой - вівторок, 23 Липня 2024
УкрПочтой по Украине - понеділок, 29 Липня 2024
Курьером по Украине - вівторок, 23 Липня 2024

книга + диск "Раrallelen 5. Lehrbuch mit Audio-CD. Підручник для 5 класу ЗНЗ (1 рік навчання, 2 іноземна мова) (учебник)" — Надежда Филипповна Басай

Учебник Раrallelen 5. Lehrbuch mit Audio-CD. Підручник для 5 класу ЗНЗ (1 рік навчання, 2 іноземна мова) для работы в классе с диском для дополнительной работы на компьютере. Parallelen 5 є першим з серії навчально-методичних комплексів «Паралелі» для вивчення німецької мови як другої іноземної у загальноосвітніх навчальних закладах. Ця серія орієнтована на європейські рівні мовних компетенцій. Комплекси «Паралелі» розраховані на занурення в мовне середовище і допоможуть крок за кроком оволодіти німецькою мовою. «Паралелі» для 5 і 6 класів допоможуть досягнути рівня А1. Підручник «Паралелі» для 5 класу створено відповідно до вимог чинної програми з іноземних мов і складається з 11 тематичних модулів. Кожний модуль вміщує 10–12 сторінок і ділиться на 4 блоки: А, B, С і D з текстами, діалогами і вправами, спрямованими на розвиток усіх чотирьох видів мовленнєвої діяльності: говоріння, аудіювання, читання і письма.

Особливу увагу в серії «Паралелі» приділено країнознавству. У підручнику для 5 класу країнознавчі аспекти представлені за допомогою коротких текстів і завдань до них, які тісно пов’язані з темою модуля (розділ Infobox Landeskunde). Розділ Grammatik auf einen Blick наприкінці кожного тематичного модуля допоможе самостійно опанувати граматичні явища. Правила з прикладами вміщуються в короткому граматичному довіднику. Лексика міститься наприкінці кожного тематичного модуля в рубриці Wortschatz: Das ist neu! Слова і вирази наведені за алфавітом і з прикладами, що допоможе краще їх запам’ятовувати. Розділ «Проміжна станція» після кожних двох тематичних модулів допоможе повторити, узагальнити і систематизувати вивчений матеріал.

Сторінки цього розділу призначені для удосконалення вмінь читання, аудіювання, говоріння і письма, що дає можливість використовувати їх для підготовки до іспиту. Словник наприкінці підручника містить усі лексичні одиниці першого року навчання. Аудіо МР3-диск до підручника містить аудіо записи до вправ для опрацювання фонетичних навичок і розвиток умінь аудіювання.

Зверніть увагу на:
КоментаріДодати коментар
немає обговорення для цього товару
Для додавання коментарів Вам необхідно залогуватися на сайті.
Что внутри?