Купити книги в книжковому магазині. Інтернет-магазин книг AudioBooks.ua
Телефон:
+38 (044) 331-67-10 +38 (050) 331-67-10
КОШИКОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
ТОВАРIВ: 0 (0 екз.)
загальна: 0.00 грн
При купівлі товару на суму 1000 грн. і більше доставка БЕЗКОШТОВНО!
Кур*єром по Києву від 1000 грн. Новою Поштою і Укрпоштою по Україні від 1000 грн - за умови передоплати замовлення на розрахунковий рахунок або картку.
Години роботи
Call-центр
Пн-Чт
Пт
Сб


Доставка товарів
Пн-Пт
Самовивіз в офісі
Пн-Пт
Книги

Юрий Клименко

A la decouverte du francais 5: Livre de L’eleve (учебник / підручник)

199.95 грн199.95 грн
Тип товару:
Код товару:
книга
172685
книга "A la decouverte du francais 5: Livre de L’eleve (учебник / підручник)" - Юрий Клименко
EAN13:9786177074044
ISBN:978-617-7074-04-4
Автор:
Видавництво:
Мова:
Рейтинг
Обговорити цей продукт(0 думок)
На складi:
є достатньо на віддаленому складі
Якщо Вас цікавить даний товар у кількості більше п
Категорії:
 
Термін передачі в службу доставки:Курьером по Киеву - понеділок, 22 Липня 2024
Новой Почтой - вівторок, 23 Липня 2024
УкрПочтой по Украине - понеділок, 29 Липня 2024
Курьером по Украине - вівторок, 23 Липня 2024

книга "A la decouverte du francais 5: Livre de L’eleve (учебник / підручник)" — Юрий Клименко

Підручник A la decouverte du francais 5: Livre de L’eleve для п’ятого класу загальноосвітніх навчальних закладів (1-й рік навчання, 2-га іноземна мова).

Визначений зміст навчання іноземної мови організований у підручнику за тематичним принципом. Структура передбачає тематичні розділи відповідно до змісту навчальної програми. Тематичний розділ складається з уроків, які є цілісними компонентами змісту підручника, виконуючи певні цілі та завдання. Зазвичай усі уроки у межах розділу взаємопов'язані та структуровані в ньому з урахуванням принципу наступності.

Як правило, кількість вправ і завдань у кожному уроці, а також кількість уроків у тематичному розділі уніфікована та збалансована щодо обсягу навчального матеріалу. Пріоритетними завданнями кожної структурної одиниці підручника є наявність в них оптимальної системи вправ і завдань, які забезпечують виконання комунікативних намірів учнів згідно з вимогами навчальної програми.

В кінці підручника уміщено двомовні словники з необхідною лексикою, а також узагальнені граматичні довідники та глосарії у межах засвоєного навчального матеріалу. Відповідно до описаної структури підручник можна вважати дидактичною моделлю системи навчання французької мови у кожному класі базової школи.

Навчання говоріння має здійснюватись у межах сфер і тем спілкування, з урахуванням мовних засобів вираження, мовних одиниць та рівнів навченості, визначених навчальною програмою.

Навчання читання передбачає формування в учнів:

  • навичок читати тексти, удосконалюючи вимову;
  • умінь читати фрази, що мають інформативний характер.

Навички письма удосконалюють шляхом виконання різноманітних вправ у робочому зошиті як компоненті навчального комплекту.

Навчання аудіювання відбувається в процесі усного мовленнєвого спілкування в класі в різних режимах: учитель – учні/учень, учень – учень/учні тощо. Підручник містить типові мовленнєві зразки, якими мають оволодіти учні: слухати та розуміти їх та адекватно реагувати під час спілкування. До НМК також входять компакт-диски з великою кількістю аудіо та відеоматеріалу для роботи як у класі, так і вдома надиктованими носіями французької мови. Зміст підручника з французької мови для 5-го класу складається з 9 тематичних розділів. Кожний урок містить від 4 до 7 видів завдань, логічно вибудуваних відповідно до принципів доступності, комунікативного спрямування, наступності тощо.

Підручник побудований на базі класичної моделі С. Д. Крашена (Krashen S.D. Second Language Acquisition and Second Language Learning. Oxford Pergamon Press.) Модель відтворює етапи оволодіння іноземною мовою: entrée – вхід, надання відомостей, інформації (у нашому підручнику рубрика Découvertes); saisie – розуміння, «схоплювання», передача отриманих повідомлень, інформації із сенсорної пам’яті в короткочасну або операційну пам’ять (Atelier); connaissance, intégration, sortie – знання, відомості, інформація, які були засвоєні, передані в довгострокову пам’ять, використання засвоєного (Pratique); bilan – перевірка (Bilan).

Компоненти A la decouverte du francais 5:

  • підручник
  • робочий зошит з аудіодиском
  • зошит для тестів
  • граматичний посібник
  • комплект аудіодисків до підручника для роботі в класі
  • відеоматеріали на DVD-диску
Зверніть увагу на:
книга "A la recherche de Mariana" - Dominique Renaud A la recherche de Mariana
155.95 грн
КоментаріДодати коментар
немає обговорення для цього товару
Для додавання коментарів Вам необхідно залогуватися на сайті.