Buy books with delivery - on-line store AudioBooks.ua
Phone:
+38 (044) 331-67-10 +38 (050) 331-67-10
CARTCONFIRM ORDER
item(s):: 0 (0 pcs.)
total: 0.00 UAH
When you purchase goods at 1000 UAH. and more - delivery is FREE!
Delivery in Kyiv from 1000 UAH. Nova poshta and Ukrposhta to Ukraine from 1000 UAH - provided payment order for the account or card.
Hours of operation hours
Call-center
Пн-Чт
Пт
Сб


Delivery
Mon-Fri
Pickup from the office
Mon-Fri
Книги

Юрий Клименко

A la decouverte du francais 5: Livre de L’eleve (учебник / підручник)

199.95 UAH199.95 UAH
Product type:
Product code:
The book
172685
The book "A la decouverte du francais 5: Livre de L’eleve (учебник / підручник)" - Юрий Клименко
Author:
EAN13:9786177074044
ISBN:978-617-7074-04-4
Publisher:
Language:
Рейтинг
Discuss this product(0 post(s))
Instock:
there is enough stock on the remote storage
If you are interested this product more than five copies - please specify their availability in our stock, please call: (044) 331-67-10 or email: info@audiobooks.ua
Categories:
 
The term of reference to a delivery service:Курьером по Киеву - friday, 04 December 2020
Новой Почтой - monday, 07 December 2020
УкрПочтой по Украине - monday, 14 December 2020
Курьером по Украине - monday, 07 December 2020

The book "A la decouverte du francais 5: Livre de L’eleve (учебник / підручник)" — Юрий Клименко

Підручник A la decouverte du francais 5: Livre de L’eleve для п’ятого класу загальноосвітніх навчальних закладів (1-й рік навчання, 2-га іноземна мова).

Визначений зміст навчання іноземної мови організований у підручнику за тематичним принципом. Структура передбачає тематичні розділи відповідно до змісту навчальної програми. Тематичний розділ складається з уроків, які є цілісними компонентами змісту підручника, виконуючи певні цілі та завдання. Зазвичай усі уроки у межах розділу взаємопов'язані та структуровані в ньому з урахуванням принципу наступності.

Як правило, кількість вправ і завдань у кожному уроці, а також кількість уроків у тематичному розділі уніфікована та збалансована щодо обсягу навчального матеріалу. Пріоритетними завданнями кожної структурної одиниці підручника є наявність в них оптимальної системи вправ і завдань, які забезпечують виконання комунікативних намірів учнів згідно з вимогами навчальної програми.

В кінці підручника уміщено двомовні словники з необхідною лексикою, а також узагальнені граматичні довідники та глосарії у межах засвоєного навчального матеріалу. Відповідно до описаної структури підручник можна вважати дидактичною моделлю системи навчання французької мови у кожному класі базової школи.

Навчання говоріння має здійснюватись у межах сфер і тем спілкування, з урахуванням мовних засобів вираження, мовних одиниць та рівнів навченості, визначених навчальною програмою.

Навчання читання передбачає формування в учнів:

  • навичок читати тексти, удосконалюючи вимову;
  • умінь читати фрази, що мають інформативний характер.

Навички письма удосконалюють шляхом виконання різноманітних вправ у робочому зошиті як компоненті навчального комплекту.

Навчання аудіювання відбувається в процесі усного мовленнєвого спілкування в класі в різних режимах: учитель – учні/учень, учень – учень/учні тощо. Підручник містить типові мовленнєві зразки, якими мають оволодіти учні: слухати та розуміти їх та адекватно реагувати під час спілкування. До НМК також входять компакт-диски з великою кількістю аудіо та відеоматеріалу для роботи як у класі, так і вдома надиктованими носіями французької мови. Зміст підручника з французької мови для 5-го класу складається з 9 тематичних розділів. Кожний урок містить від 4 до 7 видів завдань, логічно вибудуваних відповідно до принципів доступності, комунікативного спрямування, наступності тощо.

Підручник побудований на базі класичної моделі С. Д. Крашена (Krashen S.D. Second Language Acquisition and Second Language Learning. Oxford Pergamon Press.) Модель відтворює етапи оволодіння іноземною мовою: entrée – вхід, надання відомостей, інформації (у нашому підручнику рубрика Découvertes); saisie – розуміння, «схоплювання», передача отриманих повідомлень, інформації із сенсорної пам’яті в короткочасну або операційну пам’ять (Atelier); connaissance, intégration, sortie – знання, відомості, інформація, які були засвоєні, передані в довгострокову пам’ять, використання засвоєного (Pratique); bilan – перевірка (Bilan).

Компоненти A la decouverte du francais 5:

  • підручник
  • робочий зошит з аудіодиском
  • зошит для тестів
  • граматичний посібник
  • комплект аудіодисків до підручника для роботі в класі
  • відеоматеріали на DVD-диску
Drew attention to:
книга "A la recherche de Mariana" - Dominique Renaud A la recherche de Mariana
155.95 UAH
CommentsAdd comment
no posts on this product
To add a comment you must log in.