Buy books with delivery - on-line store AudioBooks.ua
Phone:
+38 (044) 331-67-10 +38 (050) 331-67-10
CARTCONFIRM ORDER
item(s):: 0 (0 pcs.)
total: 0.00 UAH
When you purchase goods at 1000 UAH. and more - delivery is FREE!
Delivery in Kyiv from 1000 UAH. Nova poshta and Ukrposhta to Ukraine from 1000 UAH - provided payment order for the account or card.
Hours of operation hours
Call-center
Пн-Чт
Пт
Сб


Delivery
Mon-Fri
Pickup from the office
Mon-Fri
Книги

Petra Drebler-Quade

Der die das 3 Arbeitsheft A/B (рабочая тетрадь)

273.95 UAH273.95 UAH
Product type:
Product code:
The book
160065
The book "Der die das 3 Arbeitsheft A/B (рабочая тетрадь)" - Petra Drebler-Quade
Author:
EAN13:9783060820085
Edition:5000
ISBN:9783060820085
Number of pages:176
Year of publication:
Format:60х90/8 (214x303 mm)
Publisher:
Binding:мягкий
Language:
Level of CEFR:
Рейтинг
Discuss this product(0 post(s))
Instock:
there is enough stock on the remote storage
If you are interested this product more than five copies - please specify their availability in our stock, please call: (044) 331-67-10 or email: info@audiobooks.ua
Categories:
Weight:0.603 kg.
 
The term of reference to a delivery service:Курьером по Киеву - monday, 22 July 2024
Новой Почтой - tuesday, 23 July 2024
УкрПочтой по Украине - monday, 29 July 2024
Курьером по Украине - tuesday, 23 July 2024

The book "Der die das 3 Arbeitsheft A/B (рабочая тетрадь)" — Petra Drebler-Quade

Der die das 3 Arbeitsheft A/B (рабочая тетрадь) .

Рабочая тетрадь к учебнику Der die das 3 Arbeitsheft A/B с письменными упражнениями. Памятаєте Ваші відчуття в першому класі? Згадайте ці перші враження! Напевно було цікаво, незвичайно, а можливо  страшно і незрозуміло. Вам хотілось повернутись до Ваших улюблених іграшок, до веселих друзів, але вчителі запевняли Вас, що Ви вже дорослі і маєте працювати: навчання – це тепер Ваша робота. Чи завжди Вам вдавалося порозумітися з вчителем та відчути його підтримку? Але пройшов час і сьогодні Ви – вчитель, але Вам знову потрібна підтримка! Тому що Ви розпочинаєте найважливішу справу, відкриваєте для малечі німецьку мову –а це дійсно відповідально. Новий сучасний курс для молодшої школи der, die, das- це Ваша справжня підтримка.

Він допоможе зробити уроки німецької яскравими, веселими та пізнавальними. Ви відчуєте, що навчання - це захоплююча гра!  Відпрацювання мовного матеріалу з учнями за посібниками цього курсу стане Вашим спільним задоволенням. Підручник містить десять тематичних розділів, які відповідають вимогам шкільної програми в молодшій школі та сприяють формуванню німецькомовної компетенції у дітей цієї вікової категорії. Матеріал посібника укладено з урахуванням мовної підтримки, яка ґрунтується на відповідній лексиці для дітей і систематично надає різні моделі мовлення. Лексичний матеріал забезпечує формування у дітей базового словникового запасу й практичне застосування мови у відповідних мовленнєвих ситуаціях.

Запропонований навчальний матеріал знайомить дітей з цікавими пригодами кота Лео та мишки Ліни, які протягом всього курсу, завдяки мовним іграм, створюють на уроці атмосферу співпраці, взаємодії та творчості. Активне застосування  ігрової методики  допомагає  дітям з легкістю оволодіти мовними навичками та найпростішими граматичними структурами. Вправи спрямовані на розвиток сприймання, уваги, пам’яті та мислення. Послідовно, за умови використання кольорових відмінностей (чоловічій рід – синій (der), жіночій рід – червоний (die), середній рід – зелений (das)) за родами та артиклями пропонується підтримка у вивченні мовного матеріалу та лексичних одиниць, яка є невід’ємною складовою для формування в молодших школярів базових елементарних комунікативних умінь та навичок.


    Die neue Idee mit dem Plus an Sprachforderung der die das - Sprache und Lesen setzt das Konzept der ersten Klasse fort.

    Drew attention to:
    CommentsAdd comment
    no posts on this product
    To add a comment you must log in.