Купить книги в книжном магазине. Интернет-магазин книг AudioBooks.ua
Телефон:
+38 (044) 331-67-10 +38(044)587-94-45
КОРЗИНАОформить заказ
товаров: 0 (0 экз.)
итого: 0.00 грн
При заказе на сумму 1000 грн. и более доставка за наш счет!
Курьером по Киеву от 1000 грн. Новой Почтой и Укрпочтой по Украине от 1000 грн - при условии предоплаты заказа на расчетный счет или карточку.
Часы работы
Call-центр
Пн-Чт
Пт
Сб


Доставка товаров
Пн-Пт
Самовывоз из офиса
Пн-Пт
Книги

C. Martin

Vitamine 1 Cahier d`exercices+ audio CD

351.95 грн351.95 грн
Тип:
Код:
книга + диск
94990
книга + диск "Vitamine 1 Cahier d`exercices+ audio CD" - C. Martin
ISBN:9782090354782
Автор:
Издательство:
Язык:
Серия:
Рейтинг
Обсудить этот продукт(0 мнений)
Наличие на складе:
в достаточном количестве на удаленном складе
Если Вас интересует данный товар в колличестве более пяти экземпляров - уточните, пожалуйста, их наличие у нас на складе по телефонам: +38(044)587-94-45 или email: info@audiobooks.ua
Категории:
Вес:0.260 кг.
 
Срок передачи в службу доставки:Курьером по Киеву - понедельник, 22 Июля 2024
Новой Почтой - вторник, 23 Июля 2024
УкрПочтой по Украине - понедельник, 29 Июля 2024
Курьером по Украине - вторник, 23 Июля 2024

книга + диск "Vitamine 1 Cahier d`exercices+ audio CD" — C. Martin

Vitamine – це новий динамічний курс для дітей молодшого шкільного віку (від 6 років), для 1-2 класів спеціалізованих та 2-3 класів загальноосвітніх шкіл. Курс має 2 рівні: A1 і початок А2, розрахований на 40-60 годин кожен рівень. Підручник складається з 7 навчальних юнітів, двох розділів Civilisation (після 3 та 7 юніта) та одного підсумкового. В кінці кожного юніта є підсумкові творчі завдання (Activite Brico, Activite Theatre, Activite Dessin, Activite Poesie). Вивчати новий матеріал дітям допомагають головні герої підручника Pauline, Clement, Metallix et Fanny la Fantome. Досить легко та зручно вводиться нова лексика: за допомогою ілюстрацій в підручнику, озвучення нових слів на диску, а також «флешкарт». Пропонується поетапне ознайомлення з граматичними та лексичними структурами. Матеріал підручника відповідає вимогам шкільної навчальної програми. Теми, які розглядаються в підручнику: «Привітання», «Представлення себе та своїх друзів», «Кольори», «Вивчення числівників», «Позначення часу» та ін. Навчання проходить в ігровій формі, дуже легко та цікаво завдяки великій кількості додаткових матеріалів: двохсторонні плакати з ситуаціями з підручника, діалоги до цих ситуацій, які можна вирізати і наклеювати на плакати, великі та малі «флешкарти» та картки з словами до них. Книга для вчителя пропонує детальний опис кожного уроку (ціль уроку, лексика, граматика та фонетика, яку необхідно засвоїти), безліч додаткових матеріалів для копіювання (картки з новою лексикою, малюнки до ігор), ігри та тести. До кожного рівня є інтерактивний CD-Rom, що містить завдання для закріплення знань з лексики, граматики та фонетики. Також на диску можна знайти веселі країнознавчі ігри, комікси та записи пісень з підручника.

Vitamine 1 Cahier d`exercices+ audio CD.
Cahier d'activites complementaire a la methode de francais Vitamine 1 pour les enfants a partir de 7 ans sur 2 niveaux. "Vitamine" est une nouvelle methode complete et dynamique pour les enfants a partir de 7 a 10 ans, ideal pour debuter l'apprentissage du francais en contexte scolaire. Fondee sur une approche communicative, "Vitamine" entraine les eleves dans les aventures de Pauline, Clement, Metallix et Fanny la Fantome.

Key features:

  • Vitamine 1 course.
  • Manuel de francais.
  • La grammaire de la langue francaise.
Обратите внимание на:
КомментарииДобавить комментарий
нет сообщений на этот товар
Для добавления комментария Вам необходимо залогиниться на сайте.